Ana sayfa

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co., Ltd.

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co, Ltd bir trafik alanında gelişmiş bulunur: Tangqiao Town, Zhangjiagang City, Jiangsu Province. Firmamız yüksek ve yeni bir teknoloji kuruluşudur ve 2004 yılında kurulmuştur. On yıldan uzun süredir profesyonel nakit çekmece üreticisi olmuştur.

Kaliteli ve iyi hizmet ile olumlu bir resepsiyon almak ve müşterilerimizden gelen güven ve birçok POS makine ve nakit kayıt şirketleri dünya çapında büyük tedarikçi haline gelir.


Firmamız, endüstride en dayanıklı ve güvenilir nakit çekmecelerin tasarımcısı ve üreticisi olarak ün yapmıştır. Firmamız Perakende, Yiyecek, İkram ve Kolaylık Mağazalarında bulunan uygulamalar için geniş bir çekmece yelpazesi sunmaktadır.
Kendi teknik ve gelişmekte olan departmanımız var ve her zaman yeni ürünler geliştirmeye odaklanıyoruz. 24 faydalı patent, 9 buluş patenti ve 2 tasarım patenti olmak üzere 35 patentimiz var. Biz ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme, ISO14001 çevre sistemi belgelendirme, CE, RoHS ve diğer birçok sertifikalar geçti.


Firmamız A-Level Kredi Şirketi, "Suzhou yüksek ve yeni teknoloji işletmeleri", "Jiangsu yüksek ve yeni teknoloji kurumsal", "Banka AAA düzeyinde kredi kuruluşu" vb. Ile onurlandırılmıştır.

Zhangjiagang Hongsheng Technology Co, Ltd genç bir firma değil. Firmamız 2004 yılında kurulmuştur, yıllar geçtikçe 10 yılı aşkın nakit çekmece üretiminde uzmanlaşmış, ürünlerimiz 50'den fazla yabancı ülke ile ticaret yapmıştır. Küreselleşmeye teşekkürler, birçok ünlü ortaktan işlerini ve onların güven.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HS

No. Çalışanları : 300~350

Yıllık satış : 15000000-16000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

Hongsheng, 2004 yılında nakit çekmece üretmeye başlamış, sıfırdan başlayarak adım adım başlayarak, halen iyi donanımlı imkânlarımızın ve üretimimizin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolünün bizi rekabetçi hale getirdiğine inanıyoruz.

Tasarladığımız nakit çekmeceler, dünyanın farklı bölgelerindeki müşterilere göre farklılık gösterebilir ve ayrıca kişiselleştirmeyi de kabul edebiliriz. Kaliteye gelince, biz her zaman ayrıntılara dikkat ederiz.

Herhangi bir sorunuz veya talepiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Firma Servisi

Hongsheng, küresel hizmet ve dünyayı kazanmak için kendini adamıştır.

Hongsheng inanç ve değerler piyasa yönelimi, müşteri ihtiyaçları ve istiyor, kalite ve ilkelerini yönetim ilkelerine inanıyor.

Yeteneklere, teknolojiye ve yeniliğe dikkat ederek, Hongsheng titiz, pragmatik ve verimli yönetim alanında sürekli geliştirmeye sahiptir.

Şirket takım

İLETİŞİM

Adres: Xinyuan Yolu, Juqiao Endüstri Parkı, Tangqiao Kasabası, Zhangjiagang, Jiangsu, Çin

Fabrika adres:Xinyuan Yolu, Juqiao Endüstri Parkı, Tangqiao Kasabası, Zhangjiagang, Jiangsu, Çin